Europe > Bosnia and Herzegovina > Neum > Grand Hotel Neum

Information about Grand Hotel Neum

Welcome to Grand Hotel Neum on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Grand Hotel Neum, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Grand Hotel Neum, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Grand Hotel Neum

Grand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - Hotels
Name:  Grand Hotel Neum
Street:  Zagrebačka 2
City:  88390 Neum
Country:  Bosnia and Herzegovina
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Neum Rivierası'nın en büyük oteli olan Grand Hotel Neum, 2013 yılında yenilenmiştir. Otel, kapalı-açık yüzme havuzu ve 3 restoranın yanı sıra bir sağlıklı yaşam ve spa merkezi sunmaktadır. Tüm odaları denize bakan tesisin genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Konuklar; sauna, buhar banyosu ve fitness salonundan ücretsiz yararlanabilir. Tüm odalarda; klima, LCD uydu TV ve minibar bulunmaktadır. Her odada saç kurutma makinesi içeren küvetli/duşlu banyo bulunmaktadır. Otelin restoranında taze Akdeniz ürünleri ve kaliteli yerli etlerle hazırlanan Akdeniz spesiyaliteleri, kaliteli yerel şaraplar ve Hırvat şarapları eşliğinde servis edilmektedir. Neum Grand Hotel'de bir sahil restoranının yanı sıra bir gece kulübü ve lobi bar hizmet vermektedir. Otelin çakıl taşlı plajına otelden 3 asansörle erişim vardır. Plajda giyinme kabinleri, duşlar, şezlonglar ve şemsiyeler bulunmaktadır. Çeşitli su sporu seçenekleri konuklara hoşça vakit geçirme olanağı sunmaktadır. Otelde seminerler için konferans ve sinema salonu mevcutttur. Günümüzün en yüksek standartları ile hizmet veren sağlıklı yaşam ve spa merkezinde hidromasajlı küvetler, kızılötesi saunalar, Türk hamamları, şezlonglar ve bir fitness merkezi yer alır. Zengin masaj ve güzellik uygulaması seçeneklerinin sunulduğu otelde bir çocuk havuzu da vardır. Neum şehir merkezi yaklaşık 1 km uzaklıktadır. Tesis; Dubrovnik'in UNESCO koruması altındaki Eski Kent bölgesine 60 km, Međugorje adlı hac bölgesine ise yaklaşık 40 km mesafede yer almaktadır. Tesis bünyesindeki otopark ücretsizdir.

Points of interest

Ston12 kmSton Croatia
Gradac31 kmGradac Tucepi
 
 
facebook g+ twitter