Europe > Bosnia and Herzegovina > Neum > Grand Hotel Neum

Information about Grand Hotel Neum

Welcome to Grand Hotel Neum on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Grand Hotel Neum, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Grand Hotel Neum, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Grand Hotel Neum

Grand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - Hotels
Name:  Grand Hotel Neum
Street:  Zagrebačka 2
City:  88390 Neum
Country:  Bosnia and Herzegovina
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grand Hotel Neum, který prošel roku 2013 rekonstrukcí, je největším hotelem na Neumské riviéře. Nabízí venkovní i krytý bazén, 3 restaurace a wellness centrum. Z každého pokoje se otevírá výhled na moře a v celém objektu lze zdarma využívat Wi-Fi. Vstup do sauny, parní lázně a fitness centra je zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní LCD TV a minibarem. Dále je v nich koupelna s vanou nebo sprchou a fénem. V nabídce restaurací jsou speciality středomořské kuchyně připravované z čerstvých středomořských surovin a místního masa nejvyšší kvality a lokální a chorvatská vína. Neum Grand Hotel má i restauraci na pláži, noční klub a lobby bar. U hotelu se nachází oblázková pláž, na kterou jezdí z hotelu 3 výtahy. Na pláži jsou šatny, sprchy, lehátka a slunečníky. Hosté se mohou věnovat některým vodním sportům. K zázemí hotelu patří také konferenční sál a kinosál. Wellness centrum je zařízené podle nejvyšších současných standardů a zahrnuje vířivky, infrasauny, turecké lázně, solárium a fitcentrum. Provádějí se v něm i nejrůznější masáže a kosmetické procedury. Nechybí ani dětský bazén. Centrum Neumu odtud leží asi 1 km. Historické centrum Dubrovníku, které je pod ochranou UNESCO, je vzdálené 60 km a poutní místo Međžugorje přibližně 40 km. Hotelové parkoviště je neplacené.

Points of interest

Ston12 kmSton Croatia
Gradac31 kmGradac Tucepi
 
 
facebook g+ twitter