Europe > Bosnia and Herzegovina > Neum > Grand Hotel Neum

Information about Grand Hotel Neum

Welcome to Grand Hotel Neum on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Grand Hotel Neum, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Grand Hotel Neum, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Grand Hotel Neum

Grand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsGrand Hotel Neum: hotels Neum - Pensionhotel - Hotels
Name:  Grand Hotel Neum
Street:  Zagrebačka 2
City:  88390 Neum
Country:  Bosnia and Herzegovina
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Grandhotel Neum, ktorý v roku 2013 prešiel rekonštrukciou, je najväčším hotelom na Neumskej riviére. Ponúka vonkajší aj krytý bazén, 3 reštaurácie a wellness a kúpeľné centrum. Zo všetkých izieb sa naskytá výhľad na more a v celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Bezplatne tu môžete využívať saunu, parný kúpeľ a fitnescentrum. Všetky izby sú klimatizované a vybavené satelitnou LCD TV a minibarom. Majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, v ktorej nechýba ani sušič vlasov. Hotelová reštaurácia ponúka špeciality Stredomoria. Jedlá sa pripravujú z čerstvých stredomorských surovín a miestneho mäsa najvyššej kvality. Môžete si k nim vybrať z ponuky kvalitných miestnych a chorvátskych vín. V Grand hoteli Neum nechýba ani plážová reštaurácia, nočný klub a bar vo vstupnej hale. K hotelovej kamienkovej pláži vedú 3 výťahy, ktoré sú spojené s hotelom. Na pláži nájdete šatne, sprchy, ležadlá a slnečníky. Zabaviť sa môžete pri rôznych vodných športoch. Hotel má konferenčnú sálu a kinosálu, v ktorých možno organizovať semináre. Wellness a kúpeľné centrum dodržiava najvyššie súčasné normy a ponúka vírivky, infrasauny, turecké kúpele, solárium a fitnescentrum. K dispozícii je bohatá ponuka masáží a kozmetických procedúr, ako aj bazén pre deti. Centrum Neumu je vzdialené približne 1 km. Staré mesto Dubrovník, zaradené do zoznamu chránených pamiatok UNESCO, sa nachádza 60 km od hotela. K pútnickému miestu Medžugorie je to približne 40 km. Na mieste môžete využívať bezplatné parkovisko.

Points of interest

Ston12 kmSton Croatia
Gradac31 kmGradac Tucepi
 
 
facebook g+ twitter