Europe > Croatia > Split-Dalmatia County > Brač island > Bol > Bluesun Hotel Elaphusa

Information about Bluesun Hotel Elaphusa

Welcome to Bluesun Hotel Elaphusa on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Bluesun Hotel Elaphusa, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Bluesun Hotel Elaphusa, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Bluesun Hotel Elaphusa

Bluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - Hotels
Name:  Bluesun Hotel Elaphusa
Street:  Put Zlatnog rata 46
City:  21420 Bol
District:  Brač island
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Kısa açıklama

Brač Adası'ndaki en büyük sağlıklı yaşam ve fitness merkezine ev sahipliği yapan Bluesun Hotel Elaphusa'nın bünyesinde 26 toprak kort içeren bir tenis merkezi ve bir bovling salonu vardır. Denize 50 metre mesafede yer alan tesisten popüler Zlatni Rat Plajı'na ve Bol şehir merkezine kısa bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz. Su parkında kapalı ve açık havuz, çocuk havuzu ve güneşlenme alanı bulunmaktadır. Ayrıca sıcak sulu banyo, seramik yataklar ve kokteyl bar vardır. Çocuklar için ücretsiz animasyonlar düzenlenmektedir. Şık bir şekilde dekore edilmiş geniş odalarda klima ve kral yatak, küvetli banyolarda ise saç kurutma makinesi mevcuttur. Diğer konfor unsurları arasında minibar, LCD uydu TV, telefon ve kasa sayılabilir. Konuklar, kahvaltı ve akşam yemeklerini zengin büfeden seçebilir, güzel teraslı barda dinlenebilirler. Alakart restoran Valium Tavern’de yerel ve uluslararası spesiyaliteler servis edilmektedir. Gece eğlencesi için Night Club Ella'ya gidebilirsiniz. Thalasso Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde çeşitli saunalar, hidromasajlı küvetler ve 12 güzellik uygulaması odası bulunmaktadır. Elaphusa Hotel bünyesinde en son teknolojik ekipmanlarla donatılmış 5 konferans salonu ve toplantı odası vardır. Otel, ek ücret karşılığında transfer hizmeti sağlamakta ve bölge turları düzenleyebilmektedir.


Önemli Bilgiler

Öğle ve akşam yemekleri için rezervasyon onayında belirtilen ek ücretler sadece internet üzerinden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir. Bluesun Hotel Elaphusa'nın bünyesinde sipariş edilecek ekstra öğle veya akşam yemeği kişi başı 18 EUR’dur. İlave yatak sayısı ve ücretler oda tipine göre farklılık gösterir.

Points of interest

Bol960 mBol Croatia
Hvar20 kmHvar Split
Podstrana27 kmPodstrana Croatia
Brela27 kmBrela Zadar
Makarska31 kmMakarska beach
Split33 kmSplit Airport
Trogir43 kmTrogir Marina
Seget Donji45 kmSeget Donji coast
Seget Vranjica46 kmSeget Vranjica near Trogir
 
 
facebook g+ twitter