Europe > Croatia > Split-Dalmatia County > Brač island > Bol > Bluesun Hotel Elaphusa

Information about Bluesun Hotel Elaphusa

Welcome to Bluesun Hotel Elaphusa on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Bluesun Hotel Elaphusa, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Bluesun Hotel Elaphusa, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Bluesun Hotel Elaphusa

Bluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - Hotels
Name:  Bluesun Hotel Elaphusa
Street:  Put Zlatnog rata 46
City:  21420 Bol
District:  Brač island
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Bluesun Hotel Elaphusa se nachází 50 metrů od moře a kousek pěšky od oblíbené pláže Zlatni Rat a centra Bolu. Nabízí největší wellness a fitness centrum na ostrově Brač, tenisové centrum s 26 antukovými kurty a bowlingovou dráhu. K zázemí patří dále vodní centrum s krytým a venkovním bazénem, brouzdalištěm a prostorem pro opalování. Zahrnuje i tepidárium s vyhřívanou vodou, keramická lůžka a koktejlový bar. Hotel organizuje bezplatný dětský program. Pokoje a apartmá hotelu jsou prostorné, klimatizované a elegantně zařízené. Je v nich manželská postel King a koupelna s fénem. K jejich vybavení patří satelitní LCD TV, minibar, telefon a bezpečnostní schránka. Podává se tu snídaně a večeře formou velkého bufetu a relaxovat mohou hosté v hotelovém baru s půvabnou terasou. K dispozici je i à la carte restaurace Valium Tavern s nabídkou specialit místní a mezinárodní kuchyně. V noci se lze bavit v nočním klubu Ella. Wellness centrum Thalasso nabízí různé sauny, vířivky a 12 místností, kde se provádějí kosmetické procedury. Elaphusa Hotel má i 5 konferenčních sálů a salonků s prvotřídním technickým vybavením. Za příplatek pro vás personál hotelu zajistí transfery i nejrůznější výlety do okolí.


Důležité informace

Poplatek za obědy a večeře uvedený v potvrzení rezervace platí pouze pro online rezervace. Pokud si objednáte jídla na místě v hotelu Bluesun Hotel Elaphusa, cena oběda nebo večeře je 18 EUR na osobu. Upozorňujeme, že množství dostupných přistýlek a jejich cena se liší podle typu pokoje.

Points of interest

Bol960 mBol Croatia
Hvar20 kmHvar Split
Podstrana27 kmPodstrana Croatia
Brela27 kmBrela Zadar
Makarska31 kmMakarska beach
Split33 kmSplit Airport
Trogir43 kmTrogir Marina
Seget Donji45 kmSeget Donji coast
Seget Vranjica46 kmSeget Vranjica near Trogir
 
 
facebook g+ twitter