Europe > Croatia > Split-Dalmatia County > Brač island > Bol > Bluesun Hotel Elaphusa

Information about Bluesun Hotel Elaphusa

Welcome to Bluesun Hotel Elaphusa on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Bluesun Hotel Elaphusa, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Bluesun Hotel Elaphusa, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Bluesun Hotel Elaphusa

Bluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Elaphusa: hotels Bol - Pensionhotel - Hotels
Name:  Bluesun Hotel Elaphusa
Street:  Put Zlatnog rata 46
City:  21420 Bol
District:  Brač island
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Bluesun Elaphusa sa nachádza 50 metrov od mora a kúsok od obľúbenej pláže Zlatni Rat a centra mesta Bol. Ponúka najväčšie wellness a fitnescentrum na ostrove Brač, tenisové centrum s 26 antukovými kurtmi a bowlingovú dráhu. K hotelovému zázemiu patrí aj vodný svet s krytým a vonkajším bazénom, detským bazénikom a priestorom na opaľovanie. Nachádza sa tu i tepidárium s vyhrievanou vodou, keramickými lôžkami a koktailový bar. Hotel zabezpečuje bezplatný animačný program pre deti. Elegantne zariadené a priestranné izby sú klimatizované a vybavené manželskou posteľou King. Majú kúpeľňu s vaňou a sušičom vlasov. K vybaveniu izieb patrí minibar, satelitná LCD TV, telefón a bezpečnostná schránka. Na raňajky a večere si môžete vybrať rôzne pokrmy, ktoré sa podávajú formou bohatého bufetu. Následne si oddýchnite v hotelovom bare s peknou terasou. V à la carte (výber z jedálneho lístka) reštaurácii Valium Tavern sa podávajú miestne a medzinárodné špeciality. Nočný klub Night Club Ella sa postará o skvelú nočnú zábavu. Vo wellness centre Thalasso máte k dispozícii rôzne sauny, hydromasážne vírivky a 12 miestností na kozmetické procedúry. K vybaveniu hotela Elaphusa patrí aj 5 konferenčných sál a miestností s prvotriednym technickým zariadením. Za príplatok vám hotel zabezpečí službu kyvadlovej dopravy a rôzne výlety po celom regióne.


Dôležité informácie

Príplatky za obedy a večere uvedené v potvrdení rezervácie sú platné iba pre internetové rezervácie. V prípade, že si objednáte doplnkovú penziu priamo na mieste v hoteli Bluesun Elaphusa, cena obeda alebo večere je 18 EUR za osobu. Upozorňujeme, že počet dostupných prísteliek a ich ceny sa menia v závislosti od typu izby.

Points of interest

Bol960 mBol Croatia
Hvar20 kmHvar Split
Podstrana27 kmPodstrana Croatia
Brela27 kmBrela Zadar
Makarska31 kmMakarska beach
Split33 kmSplit Airport
Trogir43 kmTrogir Marina
Seget Donji45 kmSeget Donji coast
Seget Vranjica46 kmSeget Vranjica near Trogir
 
 
facebook g+ twitter