Europe > Croatia > Split-Dalmatia County > Brač island > Bol > Bluesun Hotel Borak

Information about Bluesun Hotel Borak

Welcome to Bluesun Hotel Borak on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Bluesun Hotel Borak, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Bluesun Hotel Borak, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Bluesun Hotel Borak

Bluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - Hotels
Name:  Bluesun Hotel Borak
Street:  Put Zlatnog rata 42
City:  21420 Bol
District:  Brač island
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Bluesun Borak, obklopený sviežou stredomorskou zeleňou, sa nachádza len 50 metrov od kamienkovej pláže, má vlastnú reštauráciu a vonkajší bazén s terasou na opaľovanie. Všetky izby sú vybavené satelitnou LCD TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Hotel Borak je situovaný v bezprostrednej blízkosti promenády spájajúcej svetoznámu pláž Zlatni Rat s malebnou dedinkou Bol. Tak pláž, ako i dedinka, sú vzdialené 10 minút chôdze. V koktailovom bare Bolero sa uvoľníte v tieni borovíc. V hotelovej reštaurácii sa podávajú jedlá formou bohatých bufetu, zatiaľ čo nápoje si môžete vychutnať v bare vo vstupnej hale alebo na bezplatných ležadlách na terase pri bazéne. Pre deti je pripravený malý detský bazén a animačný tím, ktorý sa postará o ich zábavu. Priamo na mieste nájdete obchod so suvenírmi a TV miestnosť, ktorá sa využíva aj na skupinové stretnutia. Hotel má potápačské centrum s možnosťou požičania potrebného vybavenia alebo absolvovania kurzu potápania. Na recepcii si môžete objednať denné výlety do púšte Blaca, na vrch Vidova Gora, do kamenárskej školy v Brači či na ďalšie atraktívne miesta.


Dôležité informácie

Príplatky za obedy a večere uvedené v potvrdení rezervácie sú platné iba pre internetové rezervácie. V prípade, že si objednáte dodatočné jedlá na mieste v hoteli Bluesun Borak, cena obeda alebo večere je 18 EUR na osobu. Upozorňujeme, že počet dostupných prísteliek a ceny za ne sú odlišné v závislosti od typu izby.

Points of interest

Bol888 mBol Croatia
Hvar20 kmHvar Split
Podstrana27 kmPodstrana Croatia
Brela27 kmBrela Zadar
Makarska31 kmMakarska beach
Split33 kmSplit Airport
Trogir43 kmTrogir Marina
Seget Donji45 kmSeget Donji coast
Seget Vranjica47 kmSeget Vranjica near Trogir
 
 
facebook g+ twitter