Europe > Croatia > Split-Dalmatia County > Brač island > Bol > Bluesun Hotel Borak

Information about Bluesun Hotel Borak

Welcome to Bluesun Hotel Borak on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Bluesun Hotel Borak, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Bluesun Hotel Borak, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Bluesun Hotel Borak

Bluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Borak: hotels Bol - Pensionhotel - Hotels
Name:  Bluesun Hotel Borak
Street:  Put Zlatnog rata 42
City:  21420 Bol
District:  Brač island
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Bluesun Hotel Borak se nachází pouhých 50 metrů od oblázkové pláže, je obklopený středomořskou zelení a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi i satelitní LCD TV, restauraci a venkovní bazén se sluneční terasou. Borak Hotel se nachází hned vedle pěší stezky spojující dobře známou pláž Zlatni Rat a malebnou obec Bol, přičemž od obou míst je vzdálený necelých 10 minut chůze. Součástí hotelu je koktejlový bar Bolero vhodný k relaxaci ve stínu pinií. V restauraci hotelu se podávají vydatná jídla formou bufetu a nápoje z baru si můžete vychutnávat také ve vstupní hale nebo na bezplatných lehátkách rozmístěných na terase vedle bazénu. Pro vaše děti je připravený menší bazén a o jejich zábavu se postará také animační tým. Hotel má vlastní prodejnu suvenýrů a TV místnost lze využívat také pro skupinová jednání. V potápěčském klubu hotelu si lze pronajmou potápěčské vybavení a dostupná je i výuka potápění. Na recepci si lze snadno rezervovat celodenní výlety k poustevně Blaca, na vrchol Vidova Gora, do bračské kamenické školy i na další zajímavá místa.


Důležité informace

Poplatek za obědy a večeře uvedený v potvrzení rezervace platí pouze pro online rezervace. V případě, že si stravování objednáte přímo v Bluesun Hotelu Borak, bude cena oběda a večeře 18 EUR na osobu. Upozorňujeme, že množství a cena dostupných přistýlek se liší podle typu pokoje.

Points of interest

Bol888 mBol Croatia
Hvar20 kmHvar Split
Podstrana27 kmPodstrana Croatia
Brela27 kmBrela Zadar
Makarska31 kmMakarska beach
Split33 kmSplit Airport
Trogir43 kmTrogir Marina
Seget Donji45 kmSeget Donji coast
Seget Vranjica47 kmSeget Vranjica near Trogir
 
 
facebook g+ twitter