Europe > Italy > Veneto > Venice > Bibione > Hotel Bembo

Information about Hotel Bembo

Welcome to Hotel Bembo on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Bembo, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Bembo, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Bembo

Hotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Bembo
Street:  Corso Europa 23
City:  30020 Bibione
District:  Venice
Region:  Veneto
Country:  Italy
 

 Text is also available in: csendeskplfresithusvrudanoronlarzh

Krátky opis

Hotel Bembo sa nachádza v zelenej záhrade, len 100 metrov od pobrežia letoviska Bibione. Ponúka vám ubytovanie v izbách s balkónom s výhľadom na Jadranské more. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na pláži hotela Bembo so zlatým pieskom máte bezplatne k dispozícii kabínky na prezliekanie, slnečníky a ležadlá. Počas pobytu v hoteli môžete relaxovať v bazénoch pre dospelých a deti alebo si zašportovať na tenisovom kurte a viacúčelovom športovom ihrisku. V klimatizovanej reštaurácii hotela Bembo sú pre vás od 7:30 do 10:00 pripravené raňajky formou bufetu. Na obed a večeru si môžete vybrať z menu vegetariánskych pokrmov a deti z detského menu. Vychutnajte si špeciality talianskej a miestnej kuchyne. V hoteli si môžete bezplatne požičať bicykle. K dispozícii máte vonkajšie parkovisko a za príplatok parkovanie v garáži. V lete môžu deti využiť bezplatný vstup do detského klubu vo vedľajšom partnerskom hoteli.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v cene rezervácie polpenzie alebo plnej penzie nie sú zahrnuté nápoje. Miniklub je určený pre deti od 3 do 10 rokov. Je otvorený 6 dní v týždni v období od 7. júna do 7. septembra. V cene je zahrnutý 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 plážová stolička.

Points of interest

Savudrija39 kmSavudrija at Umag
Umag43 kmUmag ATP
 
 
facebook g+ twitter