Europe > Italy > Veneto > Venice > Bibione > Hotel Bembo

Information about Hotel Bembo

Welcome to Hotel Bembo on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Bembo, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Bembo, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Bembo

Hotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - HotelsHotel Bembo: hotels Bibione - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Bembo
Street:  Corso Europa 23
City:  30020 Bibione
District:  Venice
Region:  Veneto
Country:  Italy
 

 Text is also available in: csendeskplfresithusvrudanoronlarzh

Rychlý popis

Hotel Bembo obklopují zahrady plné zeleně a najdete jej pouhých 100 metrů od pobřeží v letovisku Bibione. Nabízí pokoje s balkonem s výhledem na Jaderské moře. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech prostorách. Bembo Hotel se pyšní zlatou písečnou pláží, na které můžete bezplatně využívat převlékací kabinky, slunečníky a skládací lehátka. K zázemí hotelu patří také bazény pro dospělé i děti, tenisový kurt a víceúčelové sportovní hřiště. V klimatizované restauraci hotelu Bembo se mezi 7:30 a 10:00 podává snídaně formou bufetu. K obědu a večeři si můžete vybrat z menu zahrnujícího vegetariánská i dětská jídla. Těšit se můžete na pokrmy italské kuchyně včetně regionálních specialit. V hotelu se zdarma půjčují jízdní kola. K dispozici je také venkovní parkoviště a zpoplatněná garáž. V sousedním partnerském hotelu je v létě otevřen dětský klub s volným vstupem.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že cena polopenze a plné penze nezahrnuje nápoje. Mini klub je určen pro děti od 3 do 10 let a je v provozu 6 dní v týdnu, od 7. června do 7. září. V ceně je také 1 slunečník, 1 lehátko a 1 skládací lehátko.

Points of interest

Savudrija39 kmSavudrija at Umag
Umag43 kmUmag ATP
 
 
facebook g+ twitter