Europe > Croatia > Split-Dalmatia County > Brač island > Bol > Bluesun Hotel Bonaca - All Inclusive

Information about Bluesun Hotel Bonaca - All Inclusive

Welcome to Bluesun Hotel Bonaca - All Inclusive on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Bluesun Hotel Bonaca - All Inclusive, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Bluesun Hotel Bonaca - All Inclusive, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Bluesun Hotel Bonaca - All Inclusive

Bluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsBluesun Hotel Bonaca - All Inclusive: hotels Bol - Pensionhotel - Hotels
Name:  Bluesun Hotel Bonaca - All Inclusive
Street:  Put Zlatnog rata 48
City:  21420 Bol
District:  Brač island
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Ücretsiz kiralık bisikletler, günde 1 saat ücretsiz tenis, 5 öğün yemek ve atıştırmalıklar ile her şey dahil hizmet veren Bluesun Hotel Bonaca, en yakın plaja 150 metre, ünlü Zlatni Rat'a ise yürüyerek 10 dakikalık uzaklıktadır. Dairede ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Her şey dahil hizmet kapsamında zengin bir kahvaltı büfesi, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra 10:00 ila 00:00 arasında ikindi ve gece yarısı atıştırmalıkları ile içecekler sunulmaktadır. Ferahlatıcı kokteyller ile canlı müzik dahil gündüz ve akşam eğlenceleri de mevcuttur. Bluesun Hotel Bonaca, tipik Akdeniz çam ağaçlarıyla çevrelenen çardaklardan oluşan bir komplekstir. Ana binadaki restoranın yanındaki açık yüzme havuzunun güneşlenme terasında ücretsiz şezlong ve şemsiyelerden yararlanarak dinlenebilirsiniz. Küçük yaştaki konuklar ise çocuk havuzunda, mini kulüpte veya oyun bahçesinde eğlenebilirler. Tesisin odalarında LCD uydu TV, klima ve balkon bulunmaktadır. Özel banyolar küvetlidir. Konuklar Bonaca'nın egzersiz salonu, pinpon masası ve voleybol sahalarından ücretsiz yararlanabilirler. Temmuz ve ağustos aylarında haftada bir kez olmak üzere, yeni başlayanlar için tüplü dalış dersleri düzenlenir. Otelde ek ücret karşılığında Brač Adası'nın ve Dalmaçya'nın çevresinde ulaşım servisi ve çeşitli geziler organize edilebilir.

Points of interest

Bol854 mBol Croatia
Hvar20 kmHvar Split
Podstrana27 kmPodstrana Croatia
Brela27 kmBrela Zadar
Makarska31 kmMakarska beach
Split33 kmSplit Airport
Trogir43 kmTrogir Marina
Seget Donji45 kmSeget Donji coast
Seget Vranjica46 kmSeget Vranjica near Trogir
 
 
facebook g+ twitter