Europe > England > Glasgow > citizenM Glasgow

Information about citizenM Glasgow

Welcome to citizenM Glasgow on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object citizenM Glasgow, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object citizenM Glasgow, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • citizenM Glasgow

citizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - HotelscitizenM Glasgow: hotels Glasgow - Pensionhotel - Hotels
Name:  citizenM Glasgow
Street:  60 Renfrew Street (corner of Hope Street)
City:  G2 3BW Glasgow
Country:  England
Map:  show map
Average price:
Person/night
£67
$88
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel, ktorý je súčasťou reťazca citizenM, sa nachádza 400 metrov od budovy Royal Concert Hall v Glasgowe. Ponúka štýlové, moderné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, koktailový bar, dizajnovú vstupnú halu a nonstop otvorenú jedáleň. Za necelých 10 minút sa pešo dostanete na hlavnú glasgowskú železničnú stanicu a do nákupného centra Buchanan Galleries. 10 minút vám potrvá aj prechádzka na námestie George Square a do talianskej reštaurácie Jamieho Oliviera. Izby v hoteli sú svetlé a ponúkajú veľké okná po celej dĺžke steny, ako aj luxusné postele. Každá izba je vybavená zariadením MoodPad, ktoré ovláda TV s plochou obrazovkou, hudobný systém i farebné osvetlenie. V kúpeľni je k dispozícii výkonná dažďová sprcha a bezplatné toaletné potreby. CanteenM je 24-hodinová samoobslužná jedáleň, ktorá ponúka jedlá a občerstvenie. Moderný salónik je zariadený módnym nábytkom a TV s veľkou obrazovkou. Autobusová stanica Buchanan, ktorá poskytuje jednoduchý prístup k obchodom a k pamiatkam mesta, je vzdialená 5 minút chôdze od hotela citizenM Glasgow.

 
 
facebook g+ twitter