Information about Hotel Orka

Welcome to Hotel Orka on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Orka, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Orka, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Orka

Hotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Orka: hotels Neum - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Orka
Street:  Jazine bb
City:  88390 Neum
Country:  Bosnia and Herzegovina
Map:  show map
Average price:
Person/night
30 €
$33
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlelarzh

Krátky opis

Hotel Orka sa nachádza v pokojnej lokalite obce Neum, 3 minúty chôdze od najbližšej pláže. Tento moderný hotel ponúka terasu s výhľadom na pobrežie Jadranského mora, na ktorej môžete príjemne stolovať. Všetky klimatizované izby sú zariadené moderným nábytkom a vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a minibarom. Niektoré izby majú balkón s výhľadom na pobrežie Jadranského mora. Reštaurácia hotela Orka sa môže pochváliť širokou škálu miestnych špecialít, ktoré môžete zapíjať rôznymi druhmi vína. Ďalšie nápoje sú k dispozícii v aperitív bare a v hoteli sa podáva aj raňajkový bufet. Hostia majú k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Na mieste sa nachádza aj obchod a požičovňa bicyklov. Hostia si môžu vziať hotelové lehátka na pláž. V 2 km vzdialenom meste Neum na vás čaká letný zábavný program, ktorý zahŕňa festivaly a dni otvorených dverí v múzeách. V blízkosti hotela a na ďalších plážach si hostia môžu zapožičať skútre a vodné bicykle.

Points of interest

Ston10 kmSton Croatia
Gradac32 kmGradac Tucepi
 
 
facebook g+ twitter