Information about Hotel Adria

Welcome to Hotel Adria on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Adria, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Adria, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Adria

Hotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Adria: hotels Neum - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Adria
Street:  Zagrebacka 2a
City:  88390 Neum
Country:  Bosnia and Herzegovina
 

 Text is also available in: csendeskplfrithusvrudanoslhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Adria se nachází 100 metrů od pláže ve městě Neum na pobřeží Jaderského moře, 60 km od Dubrovníku, a nabízí klimatizované pokoje a apartmány s balkonem, výhledem na moře a minibarem. Všechny pokoje a apartmány mají satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. V restauraci hotelu Adria se podává výběr jídel místní i mezinárodní kuchyně. Hotel může pro hosty zorganizovat výlety do Dubrovníku, na Korčulu, do Međugorje nebo k vodopádům Kravica. V okolí se lze věnovat jízdě na kole, potápění, rybaření a dalším aktivitám. Letiště v Dubrovníku leží 85 km daleko. Na místě lze zdarma využívat venkovní soukromé parkoviště a za příplatek je k dispozici také zabezpečená parkovací garáž.


Důležité informace

Upozorňujeme, že pokoje se nacházejí v nové části hotelu, zatímco apartmány a apartmá ve starší části budovy.

Points of interest

Ston11 kmSton Croatia
Gradac31 kmGradac Tucepi
 
 
facebook g+ twitter