Information about Hotel Sunce

Welcome to Hotel Sunce on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Sunce, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Sunce, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Sunce

Hotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Sunce: hotels Neum - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Sunce
Street:  Kralja Tomislava b.b.
City:  88390 Neum
Country:  Bosnia and Herzegovina
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Sunce se nachází v centru oblíbeného přímořského městečka Neum, přímo na pobřeží Jaderského moře, a nabízí venkovní bazén a klimatizované pokoje se satelitní TV a balkonem s výhledem na moře nebo okolní parky. V celém hotelu lze bezplatně využívat Wi-Fi. Sunce Hotel se nachází jen pár metrů od pláže a nabízí hostům lehátka a slunečníky za poplatek. Lze je za poplatek použít také u bazénu. Hosté se mohou osvěžit v baru Aperitiv a zajít na občerstvení do pizzerie a cukrárny. Pro večerní zábavu je k dispozici také noční klub. Hotel Sunce vám u přepážky s turistickými informacemi zajistí výlety k okolním zajímavostem, včetně Dubrovníku a řeky Neretvy. Hotel se nachází necelou hodinu autem od letiště v Mostaru. Na místě je bezplatné soukromé parkoviště.

Points of interest

Ston12 kmSton Croatia
Gradac30 kmGradac Tucepi
 
 
facebook g+ twitter