Europe > Belgium > Brussels > Hotel Manos Premier

Information about Hotel Manos Premier

Welcome to Hotel Manos Premier on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Manos Premier, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Manos Premier, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Manos Premier

Hotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Manos Premier: hotels Brussels - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Manos Premier
Street:  Chaussée de Charleroi 100-106
City:  1060 Brussels
Country:  Belgium
Map:  show map
Average price:
Person/night
99 €
$109
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Yakınlarda gizlenen bu lüks konut, hareketli Louise Bulvarı'na bir taş atımı mesafesindedir ve hususi Brüksel evlerinin karakterini ve cazibesini sunmaktadır. Hotel Manos Premier sauna, buhar banyosu ve spa küveti ile sağlıklı yaşam merkezi ve ücretsiz fitness alanı içermektedir. Büyük mermer salona girdiğinizde Manos Premier'in asil ortamını anında hissedersiniz. Zengin biçimde tasarlanmış bu otel, her biri ayrı ayrı dekore edilmiş ve 15. ve 16. Louis dönem mobilyaları bulunan şık konuk odalarıyla hizmet vermektedir. Otelin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Otelin restoranı Kolya, çeşmeli geniş bir teras sunar ve Belçika ve Fransız spesiyallerini servis eder. Konuklar ayrıca otel bünyesindeki bardan içkiler ve serinletici içecekler de alabilir. Hava müsait olduğunda otelin 2000 m²lik yeşil bahçesi şehir merkezinde huzur sığınağı sağlar. Ayrıca efsanevi mozaik detaylar ile Binbir Gece Masalları'nı andıran muhteşem sağlıklı yaşam merkezinde rahatlamayı (ücrete tabidir) da seçebilirsiniz.


Önemli Bilgiler

Spa olanaklarının kullanımı kişi başı günlük 25 EUR ek ücrete tabidir. İlave yataklar sadece deluxe odalarda ve süitlerde temin edilebilmektedir.

 
 
facebook g+ twitter