Information about Ajo

Welcome to Ajo on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Ajo, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Ajo, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Ajo

Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.Ajo - Apartments. Place and date. HERE.
Name:  Ajo
Street:  Pilzgasse 20-22/3/13
City:  1210 Vienna
District:  Vienna districkt
Region:  Vienna region
Country:  Austria
Map:  show map
Average price:
Person/night
65 €
$74
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ajo se nachází ve 21. vídeňském okrsku, 600 metrů od stanice metra Floridsdorf (trasa U6). Nabízí světlá studia s možností vlastního stravování a internetem zdarma. Všechna studia jsou vybavená ventilátorem, satelitní TV a mají kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a nádobím. Při příjezdu dostanou všichni hosté jako dárek mapu Vídně a plánek metra. Poblíž studií Ajo mohou hosté zdarma parkovat. Předčasný check-in nebo pozdní check-out je možný za příplatek. Cesta městskou dopravou do centra města trvá přibližně 15 minut.


Důležité informace

Upozorňujeme, že apartmán nemá recepci. Check-in je možný pouze samoobslužný. Veškeré informace a pokyny týkající se samoobslužného check-inu vám sdělí přímo ubytování, přičemž jejich přijetí je třeba ještě před příjezdem potvrdit. Ubytování je každý den od 9:00 do 21:00 dostupné telefonicky. Na požádání, za příplatek a po předchozím potvrzení ze strany ubytování je možný předčasný check-in i pozdní check-out. Upozorňujeme, že uvedené fotografie mají pouze ilustrovat daný typ pokoje. Zařízení jednotlivých pokojů se může lišit a dostupnost zobrazeného pokoje nelze zaručit. Při příjezdu je třeba složit hotovostní zálohu ve výši 250 EUR. Záloha je vratná po check-outu, a to za předpokladu, že na zařízení nebudou způsobeny žádné škody. Upozorňujeme, že cena pobytu je v plné výši (včetně poplatku za úklid) účtována v den provedení rezervace. Upozorňujeme, že na požádání je možné ubytování se psy. Příslušný příplatek činí 20 EUR na zvíře a noc. Informujte prosím Ajo o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 250 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

Points of interest

Vienna7 kmVienna
Eisenstadt47 kmBurgenland
 
 
facebook g+ twitter