Europe > Portugal > Portimão > Vitor's Plaza

Information about Vitor's Plaza

Welcome to Vitor's Plaza on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Vitor's Plaza, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Vitor's Plaza, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Vitor's Plaza

Vitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - GuesthousesVitor's Plaza: pension in Portimão - Pensionhotel - Guesthouses
Name:  Vitor's Plaza
Street:  Av. Henry Cotton, Quatro Estradas de Alvor - Portimão
City:  8500-308 Portimão
Country:  Portugal
Map:  show map
Average price:
Person/night
28 €
$31
 

 Text is also available in: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzh

Pikakuvaus

Vitor’s Plaza on ylellinen lomakeskus, joka sijaitsee 1,5 km:n päässä Vaun rannalta ja tarjoaa sisä- ja ulkouima-altaat sekä tenniskentän. Huoneissa on parveke ja oleskelualue. Vitor's Plazan huoneissa on minikeittiö, jossa on mikroaaltouuni, teen-/kahvinkeitin ja ruokailuvälineet. Asiakkaat voivat oleskella ulkouima-altaalla aurinkovarjojen ja palmujen varjossa. Vitor's Plaza tarjoaa myös porealtaan. Nuoremmille asiakkaille hotelli tarjoaa leikkipaikan ja pelihuoneen. Erilaisia ​​portugalilaisia ​​ruokia tarjoillaan paikan päällä olevassa ravintolassa. Virkistäviä juomia ja cocktaileja tarjoillaan allasbaarissa. Vitor-hotellissa on auton- ja polkupyöränvuokrauspalvelu niille, jotka haluavat tutustua alueeseen. Lähin golfkenttä sijaitsee 8 minuutin kävelymatkan päässä. Paikan päällä on ilmainen julkinen pysäköintimahdollisuus.


Tärkeää tietoa

Huomaathan, että siivouspalvelu on saatavilla 5 kertaa viikossa (ei tiistaisin ja torstaisin). Pyyhkeet vaihdetaan oleskelun 3. tai 4. päivänä ja lakanat 7. tai 8. päivänä. Huomaathan, että 4-12-vuotiaat lapset maksavat 50 % aikuisen aamiaisen ja puolihoidon hinnasta. Huomaathan, että kaikki palvelut eivät ole saatavilla 1.2.-22.3., ja osa niistä on käytettävissä rajoitetusti. Tänä aikana majoituspaikka palvelee seuraavasti: - Vastaanotto on avoinna 12 tuntia päivässä (klo 8.30-20.30) viikon jokaisena päivänä. Asiakkaiden tulee ottaa etukäteen yhteyttä vastaanottoon, jos he aikovat saapua sen aukioloaikojen ulkopuolella.  - Ravintolassa tarjoillaan vain aamiainen. - Snackbaari on suljettu - Baari on suljettu - Minimarket on suljettu, mutta tervetuliaispakkaus on saatavilla pyynnöstä - Ilmainen bussikuljetus rannalle ei ole käytettävissä - Sisäänkirjautumisaika on klo 13.00–20.00 - Uloskirjautuminen on mahdollista klo 12.00 saakka - Siivouspalvelu on saatavilla 2 kertaa viikossa - Pyyhkeet vaihdetaan 2 kertaa viikossa - Liinavaatteet vaihdetaan kerran viikossa. Kaikki muut palvelut toimivat normaalisti (ks. 23.3.-31.10. saatavilla olevat palvelut).

 
 
facebook g+ twitter