Europe > Ireland > Dublin > Jacobs Inn Hostel

Information about Jacobs Inn Hostel

Welcome to Jacobs Inn Hostel on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Jacobs Inn Hostel, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Jacobs Inn Hostel, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Jacobs Inn Hostel

Jacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - GuesthousesJacobs Inn Hostel: pension in Dublin - Pensionhotel - Guesthouses
Name:  Jacobs Inn Hostel
Street:  21 - 28 Talbot Place
City:  D1 Dublin
Country:  Ireland
Map:  show map
Average price:
Person/night
14 €
$16
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Dit moderne, speciaal ontworpen hostel ligt op slechts 5 minuten lopen van het bruisende uitgaansgebied Temple Bar in Dublin en biedt betaalbare accommodaties in het hart van de stad. Het is gespecialiseerd in groepsaccommodaties voor scholen, universiteiten en low budget reizen naar Dublin. De accommodaties hebben een eigen badkamer en er zijn slaapzalen en privekamers. Elke ochtend verzorgt het Jacobs Inn Hostel een gratis licht ontbijt. Er is gratis thee en koffie verkrijgbaar in de gemeenschappelijke keuken, waar u uw eigen maaltijden kunt bereiden. Elke dag is er een gratis begeleide wandeling door de stad, die vertrekt vanaf de receptie (om 10:10 uur). Ook kunt u de meeste avonden van de week genieten van een film met gratis popcorn in het hostel. Elke vrijdag- en zaterdagavond van juni tot augustus wordt er een barbecue georganiseerd op het dakterras met uitzicht op de stad, en er zijn regelmatig muziekavonden. Jacobs Inn Hostel beschikt ook over een speelkamer, een gemeenschappelijke ruimte, een wasserette en een bagagedepot. Het bevindt zich tegenover het Connolly station en met DART of Luas is de rest van de stad eenvoudig bereikbaar. Er zijn een aantal bezienswaardigheden op loopafstand van het hostel, zoals het Croke Park, de O2, het Jeanie Johnston Hongersnood Schip, Trinity College, Temple Bar en de winkels van O'Connell Street. Gezinnen met kinderen onder de 16 jaar dienen privékamers te reserveren.


Belangrijke informatie

Gezinnen met kinderen onder de 16 jaar dienen privékamers te reserveren. Het hotel stelt in zijn voorwaarden dat op de dag van aankomst een borg in rekening kan worden gebracht. Deze zal worden gerestitueerd bij vertrek indien er geen schade is ontstaan ​​tijdens het verblijf. Houd er rekening mee dat kinderen tot 16 jaar niet zijn toegestaan ​​in de slaapzalen.

 
 
facebook g+ twitter