Europe > Germany > Berlin region > Berlin district > Berlin > VISIONAPARTMENTS Berlin

Information about VISIONAPARTMENTS Berlin

Welcome to VISIONAPARTMENTS Berlin on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object VISIONAPARTMENTS Berlin, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object VISIONAPARTMENTS Berlin, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • VISIONAPARTMENTS Berlin

VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.VISIONAPARTMENTS Berlin - Apartments. Place and date. HERE.
Name:  VISIONAPARTMENTS Berlin
Street:  Otto-Braun-Straße 67
City:  10178 Berlin
District:  Berlin district
Region:  Berlin region
Country:  Germany
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Deze appartementen zijn gebouwd in 2013 en liggen in het hart van Berlijn, op slechts 2 minuten lopen van de Alexanderplatz en de televisietoren. In de gehele accommodatie is gratis WiFi beschikbaar. De stijlvolle appartementen van het VISIONAPARTMENTS Berlin zijn ingericht met stijlvolle, moderne meubels. Ze beschikken allemaal over een flatscreen-tv en een eigen badkamer, en sommigen hebben een balkon. U kunt huiselijke maaltijden bereiden in de volledig ingerichte kitchenette, die is uitgerust met een koffiezetapparaat, een magnetron en een kookplaat. Sommige appartementen hebben ook een vaatwasser. Er zijn ook tal van cafés, bakkerijen en leuke plekken om te ontbijten in de buurt. Het metrostation Alexanderplatz ligt op slechts 2 minuten lopen van het Vision Apartments Berlin en biedt verbindingen naar de Hackescher Markt (1,5 km), de trendy wijk Prenzlauer Berg (2,5 km) en het beroemde Museumeiland (1,8 km). Vanaf het stadstreinstaion Alexanderplatz (S-Bahn) reist u in 10 minuten naar het Centraal Station van Berlijn en in 35 minuten naar de luchthaven Berlijn-Schoenefeld.


Belangrijke informatie

Betaling: U zult een betalingslink ontvangen op de dag van of na het boeken. Hiermee kunt u betalen. Voor de borg (zie hieronder) wordt een pre-autoristatie uitgevoerd op uw creditcard. Borg: Houd er rekening mee dat bij VISIONAPARTMENTS een borg vereist is. Voor reserveringen tot 14 nachten bedraagt de borg EUR 500 en voor reserveringen van meer dan 14 nachten bedraagt de borg EUR 1500. Dit bedrag wordt geblokkeerd op uw creditcard, op zijn vroegst op de dag van boeken. Als er tijdens uw verblijf geen schade aan de accommodatie is ontstaan, wordt dit bedrag bij vertrek weer gerestitueerd. Afhankelijk van uw bank kan het 2 tot 4 weken duren voordat het bedrag weer beschikbaar is op uw creditcard. Inchecken: Als u buiten de openingstijden verwacht te arriveren, wordt u vriendelijk verzocht vooraf contact op te nemen met VISIONAPARTMENTS om het inchecken te regelen. U kunt de sleutels gratis uit een sleutelkastje halen. Deze vindt u aan de voorzijde van het gebouw. Het kantoor is van maandag tot en met vrijdag van 09:00 tot 18:00 uur geopend. U dient een identiteitsbewijs met foto te overleggen: U dient bij het inchecken op het kantoor uw identiteitskaart of paspoort te tonen. Als u buiten het kantoor incheckt, dan kunt u via e-mail of SMS een kopie van uw identiteitskaart of paspoort versturen. Eventuele schade of ontbrekende voorwerpen dient u binnen 3 dagen na het inchecken te melden aan VISIONAPARTMENTS. Bij een verblijf van 6 nachten of langer is de verschoning van handdoeken en het ophalen van afval bij de prijs inbegrepen. De getoonde foto's zijn slechts bedoeld voor een algemene indruk. Laat VISIONAPARTMENTS Berlin van te voren weten wat uw verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kunt u het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met behulp van de contactgegevens in de reserveringsbevestiging.

Points of interest

Potsdam28 kmBrandenburg
 
 
facebook g+ twitter