Information about Raphael

Welcome to Raphael on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Raphael, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Raphael, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Raphael

Raphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsRaphael: hotels Paris - Pensionhotel - Hotels
Name:  Raphael
Street:  17, Avenue Kléber
City:  75016 Paris
District:  Paris district
Region:  Ile de France (Paris)
Country:  France
Map:  show map
Average price:
Person/night
343 €
$372
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 5-hviezdičkový hotel sa nachádza 2 minúty chôdze od bulváru Champs-Elysées a Víťazného oblúka. Ponúka luxusné ubytovanie v centre Paríža, panoramatickú terasu a gurmánsku reštauráciu. Izby sú zariadené v štýle éry Ľudovíta XV. a Ľudovíta XVI. Sú vybavené dreveným nábytkom a prepracovanými drapériami. K ich vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou a minibar. Niektoré suity majú salónik, balkón a môžete sa z nich pokochať výhľadom na Eiffelovu vežu. Gurmánske špeciality francúzskej kuchyne v sofistikovanej reštaurácii Raphael pre vás navrhuje ocenený šéfkuchár. V anglickom bare môžete relaxovať a vychutnať si občerstvenie, čaj, nápoj alebo len odpočívať na jeho červených zamatových kreslách. K ďalším zariadeniam hotela patrí bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a fitnescentrum. Stanica metra Charles de Gaulle - Etoile sa nachádza len 400 metrov od hotela a poskytuje priame spojenie k múzeu Louvre a výstavnému pavilónu Grand Palais. Na námestie Trocadero sa z hotela dostanete pešo za 15 minút a môžete sa tu pokochať jedným z najkrajších výhľadov na Eiffelovu vežu v ​​Paríži.


Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

Points of interest

Paris5 kmDisneyland
 
 
facebook g+ twitter