Information about Hôtel Vernet

Welcome to Hôtel Vernet on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hôtel Vernet, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hôtel Vernet, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hôtel Vernet

Hôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hôtel Vernet
Street:  25 Rue Vernet
City:  75008 Paris
District:  Paris district
Region:  Ile de France (Paris)
Country:  France
Map:  show map
Average price:
Person/night
288 €
$318
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Hotel Vernet, Şanzelize Caddesi'ne (Avenue des Champs-Élysées) ve George V Metro İstasyonu'na sadece 100 metre mesafede yer almaktadır. Otel, ücretsiz Wi-Fi internet erişimi ve minibar sunan, geniş oda ve süitlere ev sahipliği yapmaktadır. Vernet'in modern kumaşlar, doğal renkler ve ahşap mobilyalar ile dekore edilmiş, çağdaş bir tarz sergileyen odalarında kasa ve TV bulunmaktadır. Küvetli özel banyolar ilave konfor unsurları olarak bornozlar ve terlik içermektedir. Gustave Eiffel tarafından tasarlanmış etkileyici bir cam kubbeye sahip olan restoranda, geleneksel Fransız bistro mutfağından yiyecekler servis edilmektedir. Ayrıca konuklar otelin salonunda içkilerini yudumlayabilir. Sağlanan ilave olanaklar arasında otel bünyesinde yer alan ve vale park hizmeti veren özel otoparkın yanı sıra günün 24 saati açık resepsiyon sayılabilir. George V Metro İstasyonu da dahil olmak üzere yerel ulaşım olanakları, Louvre Müzesi'ne (le Musée du Louvre) ve Bastille Operası'na (L’Opéra de la Bastille) doğrudan erişim imkanı sunmaktadır.


Önemli Bilgiler

Ön ödemeli rezervasyonlar için: Otel rezervasyon yapıldıktan sonra bir yetkilendirme formu gönderecektir. Bebek karyolası yalnızca Deluxe, Executive ve Prestige oda ve süitlerde kullanılabilir. Tesise varışta rezervasyon için kullanılan kredi kartı ve kimlik talep edilecektir.

Points of interest

Paris5 kmDisneyland
 
 
facebook g+ twitter