Information about Hôtel Vernet

Welcome to Hôtel Vernet on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hôtel Vernet, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hôtel Vernet, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hôtel Vernet

Hôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hôtel Vernet
Street:  25 Rue Vernet
City:  75008 Paris
District:  Paris district
Region:  Ile de France (Paris)
Country:  France
Map:  show map
Average price:
Person/night
288 €
$318
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Vernet je vzdialený iba 100 metrov od bulváru Champs Elysée a stanice metra George V. Hosťom ponúka priestranné izby a suity s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a minibarom. Izby v hoteli Vernet sú moderne zariadené v kombinácii prírodných farieb, dreveného nábytku a moderných tkanín. Sú vybavené trezorom a TV. V kúpeľni nájdete vaňu, župany a papuče pre vaše pohodlie. Hotelová reštaurácia sa vyznačuje impozantnou sklenenou kupolou, ktorú navrhol architekt Gustave Eiffel, a môžete si tu vychutnať pokrmy tradičnej francúzskej kuchyne. Takisto si môžete dopriať nápoj v hotelovom salóniku. K ďalšiemu zázemiu hotela patrí súkromné ​​parkovisko s obsluhou a recepcia s nepretržitou prevádzkou. Spojmi verejnej dopravy, napríklad zo stanice metra George V, sa môžete priamo odviezť k múzeu Louvre a k budove opery Opéra Bastille.


Dôležité informácie

Pre predplatené rezervácie: po vytvorení rezervácie vám hotel zašle autorizačný formulár. Upozorňujeme, že detské postieľky sú k dispozícii len v izbách a apartmánoch Executive a Prestige. Upozorňujeme, že kreditná karta použitá na vykonanie rezervácie sa vyžaduje pri príchode spolu s občianskym preukazom.

Points of interest

Paris5 kmDisneyland
 
 
facebook g+ twitter