Information about Hôtel Vernet

Welcome to Hôtel Vernet on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hôtel Vernet, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hôtel Vernet, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hôtel Vernet

Hôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsHôtel Vernet: hotels Paris - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hôtel Vernet
Street:  25 Rue Vernet
City:  75008 Paris
District:  Paris district
Region:  Ile de France (Paris)
Country:  France
Map:  show map
Average price:
Person/night
288 €
$318
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Vernet se nachází pouhých 100 metrů od bulváru Champs Elysées a stanice metra George V. Svým hostům nabízí prostorné pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma a minibarem. Pokoje hotelu Vernet jsou zařízeny v moderním stylu, v přírodních barvách, s moderními textiliemi a dřevěným nábytkem. K jejich vybavení patří trezor a TV. Mají vlastní koupelnu s vanou a župany a pantoflemi pro vaše pohodlí. Restaurace s impozantní skleněnou kopulí, kterou navrhl Gustave Eiffel, nabízí tradiční francouzskou kuchyni. Hosté si mohou také vychutnat drink v hotelovém salonku. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště s obsluhou a nepřetržitě otevřená recepce. Místní doprava, včetně stanice metra George V, zajišťuje přímé spojení k Louvru a opeře Bastille.


Důležité informace

V případě rezervací s platbou předem hotel zasílá po provedení rezervace autorizační formulář. Upozorňujeme, že dětské postýlky je možné umístit pouze do pokojů a apartmánů Deluxe, Executive a Prestige. Upozorňujeme, že při příjezdu je nutné předložit kreditní kartu použitou k rezervaci spolu s průkazem totožnosti.

Points of interest

Paris5 kmDisneyland
 
 
facebook g+ twitter