Information about Napoleon Paris

Welcome to Napoleon Paris on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Napoleon Paris, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Napoleon Paris, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Napoleon Paris

Napoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - Hotels
Name:  Napoleon Paris
Street:  40, avenue de Friedland
City:  75008 Paris
District:  Paris district
Region:  Ile de France (Paris)
Country:  France
Map:  show map
Average price:
Person/night
198 €
$219
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Napoleon Paris Oteli, Arc de Triomphe ve Champs-Elysees'e sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Tesis, Parc des Princes Stadyumu'ndan araçla 15 dakikalık mesafede olup 6,8 km uzaklığında yer almaktadır. Tesis, modern rahatlıklarıyla birbirinden farklı tasarıma sahip konuk odaları sunmaktadır. Odalar ve süitler, dinlendirici bir görüntüye sahip Avenue de Friedland'a veya otelin yeşil iç avlusuna bakmaktadır. Tüm oda ve süitler, LCD düz ekran TV, klima ve uyumlu mobilyaları ile tam donanımlıdır. Mermer kaplı modern banyolarda küvet, büyük gösteren aynalar ve bornoz bulunmaktadır. Napolyon'un ünlü restoranı olan Bivouac Kafe, gurme mutfağını servise sunarken, bar ise içerisinde bir süs havuzu bulunduran korunaklı terasını konukların hizmetine sunmaktadır. La Defense iş bölgesine tesis yakınındaki metro ile birkaç dakikada gidilebilir.


Önemli Bilgiler

Varışta geçerli kimlik belgesi ve rezervasyonun ön ödemesi için kullanılan kredi kartı talep edilir. Bu mümkün değilse lütfen varıştan önce tesisle irtibata geçin.

Points of interest

Paris5 kmDisneyland
 
 
facebook g+ twitter