Information about Napoleon Paris

Welcome to Napoleon Paris on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Napoleon Paris, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Napoleon Paris, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Napoleon Paris

Napoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - HotelsNapoleon Paris: hotels Paris - Pensionhotel - Hotels
Name:  Napoleon Paris
Street:  40, avenue de Friedland
City:  75008 Paris
District:  Paris district
Region:  Ile de France (Paris)
Country:  France
Map:  show map
Average price:
Person/night
198 €
$220
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Napoleon Paris je hotel situovaný v Paříži, jen kousek pěšky od Vítězného oblouku a bulváru Elysejská pole (Champs-Élysées). Ke stadionu Parc des Princes (6,8 km) je to 15 minut autem. Poskytuje ubytování v individuálně řešených pokojích a apartmá s moderními vymoženostmi. Z pokojů a apartmá se otevírá výhled na klidnou třídu Frieland nebo na vnitřní hotelové nádvoří porostlé zelení. Všechny jsou klimatizované, vybavené LCD TV a zařízené vkusným nábytkem. Standardem je také moderní mramorová koupelna s vanou, zvětšovacím kosmetickým zrcadlem a župany. V hotelu Napoleon je vyhlášená restaurace Bivouac Café, kde se podávají gurmánské pokrmy a bar, který má krytou terasu s fontánou. Z nedaleké stanice metra lze dojet za několik minut do obchodní čtvrti La Défense.


Důležité informace

Při příjezdu je třeba předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu použitou k rezervaci. Pokud to není možné, kontaktujte prosím ubytování před příjezdem.

Points of interest

Paris5 kmDisneyland
 
 
facebook g+ twitter