Europe > Belgium > Brussels > Hotel Le Châtelain

Information about Hotel Le Châtelain

Welcome to Hotel Le Châtelain on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Le Châtelain, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Le Châtelain, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Le Châtelain

Hotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsHotel Le Châtelain: hotels Brussels - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Le Châtelain
Street:  17 Rue de Châtelain
City:  1000 Brussels
Country:  Belgium
Map:  show map
Average price:
Person/night
110 €
$121
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Bu 5 yıldızlı lüks otel, Avenue Louise alışveriş bölgesine 50 metre uzaklıktadır. Otelde huzurlu bir bahçe avlusu ve asmaların gölgelediği bir teras bulunmaktadır. Hotel Le Châtelain üst katta modern bir fitness merkezi, sauna ve 24 saat resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Otelin klasik stildeki ses yalıtımlı odalarında düz ekran uydu TV standarttır. Le Chatelain Hotel'deki odaların her birinde, klima ve minibarın yanı sıra bornoz ve terlik bulunmaktadır. Konuklar ayrıca izleme başına ödemeli TV kanallarından da yararlanabilir. La Maison du Châtelain, gösterişli atmosferinde gurme yemekler servis etmektedir. Bartist ise daha rahat bir ortama sahiptir. Otel, sıcak aylarda avluda çay ve kek servisi yapmaktadır. Horta Müzesi'ne 750 metre uzaklıktaki otel, Louise Metro İstasyonu'na 15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Konukların her türlü kent turu, havaalanına ve tren istasyonuna transfer ve özel turistik gezi talepleri için bir limuzin servisi mevcuttur. Kapalı otopark ücret karşılığında kullanılabilir.

 
 
facebook g+ twitter