Europe > Belgium > Brussels > Eurostars Montgomery

Information about Eurostars Montgomery

Welcome to Eurostars Montgomery on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Eurostars Montgomery, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Eurostars Montgomery, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Eurostars Montgomery

Eurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - HotelsEurostars Montgomery: hotels Brussels - Pensionhotel - Hotels
Name:  Eurostars Montgomery
Street:  134 Av de Tervueren
City:  1150 Brussels
Country:  Belgium
Map:  show map
Average price:
Person/night
71 €
$79
 

 Text is also available in: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Avrupa ticaret bölgesinde yer alan Eurostars Montgomery, Viktorya dönemi tarzı geleneksel bir ortamda geniş odalarla hizmet vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi ve oda servisi sağlanmaktadır. Konuk odaları; Asya, Romantik ve Deniz olmak üzere üç farklı tarzda dekore edilmiştir. Her odada bir DVD oynatıcı ve küvetli mermer banyo bulunmaktadır. Eurostar Montgomery'nin sauna ve fitness merkezinden yararlanabilir, Montys Bar'ın deri koltuklarında arkanıza yaslanıp dinlenebilirsiniz. La Duchesse restoranda ise kaliteli yemekler servis edilir. Montgomery'de aynı zamanda 24 saat açık resepsiyon ve bir kütüphane bulunmaktadır. Otelin karşısındaki Montgomery Metro İstasyonu'ndan Schuman Metro İstasyonu'na ve Avrupa Komisyonu'na doğrudan ulaşabilirsiniz.


Önemli Bilgiler

Restoran hafta sonları kapalıdır. Park yeri sayısı sınırlı olduğundan ilk gelenin kullanım önceliği vardır. Park yerleri için rezervasyon yapılamaz. Vize başvurusu amacıyla Eurostars Montgomery'den onay mektubu talep eden konuklardan rezervasyonun toplam tutarına eşit miktarda iade edilmeyen bir ücret alındığını unutmayınız. Pazartesiden cumaya 11:00-23:00, hafta sonları ise 11:00-14:00 ve 19:00-23:00 saatleri arasında oda servisinden faydalanabilirsiniz. Tesiste 3 veya daha fazla kişi için yapılan rezervasyonlarda farklı koşullar geçerli olabilir.

 
 
facebook g+ twitter