Information about Hotel Ivan

Welcome to Hotel Ivan on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Ivan, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Ivan, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Ivan

Hotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - HotelsHotel Ivan: hotels Bol - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Ivan
Street:  David Cesta 11A
City:  21420 Bol
District:  Brač island
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Ivan je nádherný čtyřpodlažní lázeňský hotel, který se nachází v centru městečka Bol na ostrově Brač ve střední Dalmácii. Je v provozu od roku 2002 a nabízí širokou škálu procedur a masáží. Všechny pokoje a apartmány v této okouzlující budově jsou prostorné a moderně vybavené. Apartmány mají také malou kuchyň a balkon. Na hotelové terase v blízkosti bazénu si můžete vychutnat vynikající středomořskou kuchyni a grilované pokrmy. Budova je první svého druhu v centru města Bol na ostrově Brač. Datuje se do roku 1656 a kdysi sloužila jsko první zájezdní hostinec v Bolu. Byla pečlivě zrestaurována, nad vchodem do hotelu je stále vidět původní klenba.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Ivan o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

Points of interest

Bol547 mBol Croatia
Hvar21 kmHvar Split
Brela26 kmBrela Zadar
Podstrana27 kmPodstrana Croatia
Makarska30 kmMakarska beach
Split33 kmSplit Airport
Trogir44 kmTrogir Marina
Seget Donji46 kmSeget Donji coast
Seget Vranjica47 kmSeget Vranjica near Trogir
 
 
facebook g+ twitter