Information about Hotel Dalmacija

Welcome to Hotel Dalmacija on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Dalmacija, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Dalmacija, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Dalmacija

Hotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Dalmacija: hotels Makarska - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Dalmacija
Street:  Put Cvitacke b.b.
City:  21300 Makarska
District:  Makarska Riviera
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Dalmacija se nachází v letovisku Makarska, hned vedle oblázkové pláže a jen několik kroků od pobřežní promenády, která vás zavede do centra města, a nabízí venkovní bazén i vlastní wellness centrum. K dispozici jsou klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, balkonem a úžasným výhledem na moře. Součástí všech pokoje je TV a minibar. V koupelně najdete vanu nebo sprchu, fén a bezplatné toaletní potřeby. Každé ráno je na terase s výhledem na moře podávána snídaně. Hotel Dalmacija má samoobslužnou restauraci připravující pokrmy mezinárodní kuchyně a k dispozici je také lobby bar s širokou nabídkou studených i teplých nápojů. Bazén je obklopený velkou slunnou terasou s lehátky, která je vhodná k relaxaci, a najdete zde také bar podávající osvěžující nápoje. Wellness centrum zahrnuje tureckou lázeň, kosmetické centrum a posilovnu. Parkovat lze zdarma přímo na místě. Hotel Dalmacija stojí 10 minut chůze od centra města Makarska a 1 hodinu jízdy autem od letiště Split.

Points of interest

Makarska2 kmMakarska beach
Brela11 kmBrela Zadar
Bol30 kmBol Croatia
Gradac35 kmGradac Tucepi
Podstrana43 kmPodstrana Croatia
Hvar49 kmHvar Split
 
 
facebook g+ twitter