Information about Hotel Rosina

Welcome to Hotel Rosina on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Rosina, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Rosina, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Rosina

Hotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Rosina
Street:  Vukovarska 38
City:  21300 Makarska
District:  Makarska Riviera
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Kısa açıklama

Makarska'nın batı kısmında yer alan Hotel Rosina plaja yürüme mesafesindedir. Konuklarına ücretsiz otopark ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan tesiste dağ ya da deniz manzaralı balkonlara sahip odalar bulunmaktadır. Kendi arabalarıyla gelen konuklar için ücretsiz açık otoparkın yanı sıra 22 araç kapasiteli bir yer altı garajı da sağlanmaktadır. Yer altı otoparkına küçük yelkenli tekneler de bırakılabilir. Makarska'nın merkezine kordondan 20 dakikalık bir yürüyüşle ulaşılabilir. Hotel Rosina'nın yakın çevresinde kumlu ve taşlı plajların yanı sıra fitness, spa ve sağlıklı yaşam merkezleri yer almaktadır. Klimalı restoranda geleneksel ev yapımı yemekler ve dünya mutfağından lezzetler servis edilmektedir. Yemeklerin yanında en iyi kaliteden çok çeşitli şaraplar, aperitifler ve içecekler sunulmaktadır. Restoranın terası yakındaki Brač ve Hvar adalarına bakmaktadır. Rosina, Hvar, Brač ve Korčula adaları ile Split, Dubrovnik ve Medugorje kentlerine geziler ve tekne turları için iyi bir başlangıç noktasıdır. Küçük teknelerle huzurlu koylara günlük geziler düzenlenmektedir.

Points of interest

Makarska2 kmMakarska beach
Brela11 kmBrela Zadar
Bol30 kmBol Croatia
Gradac35 kmGradac Tucepi
Podstrana43 kmPodstrana Croatia
Hvar49 kmHvar Split
 
 
facebook g+ twitter