Information about Hotel Rosina

Welcome to Hotel Rosina on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Rosina, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Rosina, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Rosina

Hotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Rosina
Street:  Vukovarska 38
City:  21300 Makarska
District:  Makarska Riviera
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Rosina sa nachádza v západnej časti mesta Makarska, v pešej vzdialenosti od pláže. Ponúka vám bezplatné parkovisko, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a izby s balkónom s výhľadom na more alebo hory. K dispozícii je vám bezplatné vonkajšie parkovisko, ako aj podzemná garáž s kapacitou 22 vozidiel. Podzemné parkovisko je tiež vhodné pre malé plachetnice. Do centra mesta Makarska sa dostanete pešo po pobrežnej promenáde za 20 minút. Neďaleko hotela Rosina nájdete piesočnaté a kamenisté pláže, ako aj fitnescentrum a wellness centrum. V klimatizovanej reštaurácii sa podávajú tradičné domáce jedlá a pokrmy medzinárodnej kuchyne. Vybrať si môžete i zo širokej ponuky kvalitných vín, aperitívov a nápojov. Reštaurácia má terasu s výhľadom na susedné ostrovy Brač a Hvar. Hotel Rosina je dobrým východiskovým bodom na exkurzie a výlety loďou na ostrovy Hvar, Brač a Korčula, ako aj do miest Split, Dubrovník a Medžugorie. Výlety na menších lodiach do pokojných zátok sú organizované denne.

Points of interest

Makarska2 kmMakarska beach
Brela11 kmBrela Zadar
Bol30 kmBol Croatia
Gradac35 kmGradac Tucepi
Podstrana43 kmPodstrana Croatia
Hvar49 kmHvar Split
 
 
facebook g+ twitter