Information about Hotel Rosina

Welcome to Hotel Rosina on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Rosina, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Rosina, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Rosina

Hotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - HotelsHotel Rosina: hotels Makarska - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Rosina
Street:  Vukovarska 38
City:  21300 Makarska
District:  Makarska Riviera
Region:  Split-Dalmatia County
Country:  Croatia
 

 Text is also available in: csendeskplfresithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Rosina se nachází v západní části Makarské, v pěší vzdálenosti od pláže. Nabízí neplacené parkoviště, bezplatné Wi-Fi a pokoje s balkonem s výhledem na moře nebo hory. Pokud přijedete vlastním autem, můžete zdarma zaparkovat na venkovním parkovišti nebo v podzemní garáži, která má kapacitu 22 aut. Garáž je vhodná i pro malé plachetnice. Do centra města Makarská je to odtud asi 20 minut po přímořské promenádě. Hotel Rosina je situovaný nedaleko písčité a kamenité pláže, wellness centra s fitcentra. Hotel má klimatizovanou restauraci, kde se podávají tradiční domácí jídla a pokrmy mezinárodní kuchyně. K nim si můžete vybrat z pestré nabídky špičkových vín, aperitivů a nealkoholických nápojů. Z terasy restaurace je krásný výhled na sousední ostrovy Brač a Hvar. Hotel Rosina je dobrým výchozím bodem pro výlety lodí na ostrovy Hvar, Brač a Korčula a pro návštěvy měst Split, Dubrovník a Međugorje. Denně se organizují také výlety na menších lodích do klidných zátok.

Points of interest

Makarska2 kmMakarska beach
Brela11 kmBrela Zadar
Bol30 kmBol Croatia
Gradac35 kmGradac Tucepi
Podstrana43 kmPodstrana Croatia
Hvar49 kmHvar Split
 
 
facebook g+ twitter