Europe > Bosnia and Herzegovina > Neum > Hotel Jadran Neum

Information about Hotel Jadran Neum

Welcome to Hotel Jadran Neum on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Hotel Jadran Neum, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Hotel Jadran Neum, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Hotel Jadran Neum

Hotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - HotelsHotel Jadran Neum: hotels Neum - Pensionhotel - Hotels
Name:  Hotel Jadran Neum
Street:  Magistralni Put BB
City:  88390 Neum
Country:  Bosnia and Herzegovina
Map:  show map
Average price:
Person/night
110 €
$122
 

 Text is also available in: endeplfresptithusvrudanofislhrrotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Büyük bir restoran ve ücretsiz Wi-Fi'nin yanı sıra ücretsiz kameralı ve güvenlikli bir otopark imkanı sağlayan Hotel Jadran'da 3. katından panoramik bir manzara sunan kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Tesis, barların ve gece kulüplerinin bulunduğu plaja sadece 300 metre uzaklıkta, Neum'un merkezinde hizmet verir. Zarif bir şekilde dekore edilmiş odalarda büyük pencereler ve tamamen halı döşeli bir zemin mevcuttur. Tüm odalarda uydu TV, klima, minibar ve balkon vardır. Restoran, öğle yemeğinde alakart bir menü sunar. Kahvaltı ve akşam yemeğinde ise ızgara et ve balık dahil olmak üzere uluslararası spesiyaliteler servis edilmektedir. Zemin katta bir market, sadece 200 metre ileride ise tüm gün açık olan bir dükkanın bulunduğu benzin istasyonu yer alır. Dubrovnik ve Split'e ulaşım imkanı sağlayan otobüs duraklarına yürüyerek 3 dakikada varılabilir. UNESCO koruma listesindeki Dubrovnik Eski Kenti, Jadran Hotel'e 62 km uzaklıktadır. Ünlü hac bölgesi Međugorje ise 70 km ötededir.


Önemli Bilgiler

Sağlıklı yaşam merkezinin 1 Aralık - 1 Nisan tarihleri arasında kapalı olduğunu lütfen unutmayın.

Points of interest

Ston12 kmSton Croatia
Gradac31 kmGradac Tucepi
 
 
facebook g+ twitter