Europe > England > London > Shaftesbury Hyde Park International

Information about Shaftesbury Hyde Park International

Welcome to Shaftesbury Hyde Park International on our reservation portal PensionHotel. You get comprehensive information about selected object Shaftesbury Hyde Park International, about prices, facilities and attractions in the surroundings. Here you will find the address and all contact information for the selected object Shaftesbury Hyde Park International, if they do not include contact information, you can check availability, or immediately fill out the reservation form.

  • Shaftesbury Hyde Park International

Shaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - HotelsShaftesbury Hyde Park International: hotels London - Pensionhotel - Hotels
Name:  Shaftesbury Hyde Park International
Street:  52-56 Inverness Terrace
City:  W2 3LB London
Country:  England
Map:  show map
Average price:
Person/night
£69
$90
 

 Text is also available in: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový hotel Shaftesbury Hyde Park International se nachází 5 minut pěšky od stanice metra Bayswater a 300 metrů od Hyde Parku. Nabízí luxusní pokoje a bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou moderní, klimatizované a mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Ve všech pokojích nechybí příslušenství pro přípravu čaje a kávy a psací stůl. K dispozici je také nepřetržitě otevřená recepce. Každé ráno se podává kontinentální snídaně s pestrým výběrem čerstvých potravin a pokojová služba vám ji může donést na pokoj. Hyde Park International Hotel má také lounge ve stylu Art Deco s TV s velkou obrazovkou. Hotel Shaftesbury International stojí v blízkosti čtvrti Notting Hill a elegantního Kensingtonu. Z nedalekého vlakového nádraží Paddington jezdí letištní spoje Heathrow Express a k mramorovému oblouku dojdete od hotelu pěšky za 20 minut.


Důležité informace

Při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou během rezervace. Provede-li rezervaci třetí strana, je nutné hotel kontaktovat a domluvit se na jiném řešení. Informaci můžete uvést při rezervaci do zvláštních požadavků nebo kontaktovat hotel přímo prostřednictvím kontaktních údajů uvedených na potvrzení rezervace. Podmínky pro Skupinové rezervace: Podmínky pro platbu zálohy: Hotel si vyhrazuje právo kdykoliv po provedení rezervace naúčtovat zálohu ve výši 25 % z celkové ceny pobytu. Celková cena pobytu se účtuje nejpozději 14 dní před příjezdem. Storno podmínky: V případě zrušení nebo změny rezervace do 14 dní před příjezdem se účtuje poplatek ve výši 25 % z celkové ceny pobytu. Při pozdějším stornu nebo změně rezervace, či v případě nedostavení se, se účtuje celá částka za rezervovaný pobyt. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Points of interest

London5 kmLondon capital city of England and the United Kingdom
London5 kmLondon - London Eye
London6 kmLondon - Westminster
 
 
facebook g+ twitter